Kontakt:
Krzysztof Polek +48 666 821 033
credi@kredytymieszkaniowe24.pl

  1. Strona główna
  2. Kredyty hipoteczne
  3. Oferta dla firm
  4. Kredyty gotówkowe
  5. Consulting

Kredyty gotówkowe są specyficznym rodzajem finansowania, ponieważ taki kredyt możemy już uzyskać w ciągu jednego dnia, co sprawia, że oferty tego kredytu są najbardziej zróżnicowane i mogą różnić się kosztami nawet kilkukrotnie.

Często dla Klientów najważniejsza jest rata kredytu, która jeżeli mieści się w budżecie domowym, to przedstawiona propozycja kredytu wydaje się być dobrą ofertą.
Rata kredytu zwykle jednak, nie zawiera wszystkich kosztów kredytu, jak prowizja, opłata przygotowawcza czy koszty ubezpieczenia kredytu.
Dlatego zachęcam do kontaktu przed planowanym pozyskaniem kredytu, w celu porównania ofert w kilkunastu bankach i wyboru najlepszej oferty kredytu.

dojeżdżamy do Klienta i wszystkie czynności związane z pozyskaniem finansowania, wykonujemy bez pobierania jakichkolwiek opłat od Klienta!

Posiadana wiedza, umiejętności i doświadczenie nabyte w ciągu dwudziestoletniej pracy w bankowości, są gwarantem właściwego rozpoznania potrzeb Klientów i przedstawienia takich propozycji, które będą satysfakcjonujące dla wszystkich, którzy skorzystają z naszych usług.
Kalkulator kredytowy

Oblicz ratę kredytu


Kwota kredytu (zł):                            

Nominalna stopa procentowa (%) :

Liczba miesięcy: