Kontakt:
Krzysztof Polek +48 666 821 033
credi@kredytymieszkaniowe24.pl

  1. Strona główna
  2. Kredyty hipoteczne
  3. Oferta dla firm
  4. Kredyty gotówkowe
  5. Consulting
Zapewniamy kompleksową obsługę finansową firm, począwszy od pozyskania finansowania krótkoterminowego, jak kredyt obrotowy spłacany w ratach, kredyt w rachunku bieżącym, factoring i pożyczki na dowolny cel, poprzez finansowanie inwestycji i leasing, a skończywszy na finansowaniu złożonych projektów inwestycyjnych, w tym inwestycji deweloperskich.
Z uwagi na różnorodność potrzeb klientów, oferujemy dwa modele współpracy.
Pierwszy model polega na przygotowaniu kompletnego wniosku kredytowego wraz z wymaganymi załącznikami, również biznes planem i złożeniu dokumentów w wybranym banku bez ponoszenia kosztów po stronie klienta - otrzymujemy wynagrodzenia z banku.
Drugi model współpracy opiera się na umowie brokerskiej, na podstawie, której zobowiązujemy się do wyszukania najlepszej oferty na rynku również z dofinansowaniem UE, przygotowania i złożenia w banku kompletnego wniosku kredytowego wraz z załącznikami i biznes planem, za ustalonym wcześniej wynagrodzeniem.
Wybór modelu współpracy ustalamy podczas spotkania - zwykle u Klienta, po przedstawieniu wstępnych ofert finansowania.
Dzięki 20 - letniemu doświadczeniu w bankowości, potrafimy wynegocjować bardzo dobre warunki finansowania!
Mając na uwadze fakt, że klienci firmowi bardzo szanują swój czas, staramy się wykonać jak najwięcej czynności związanych z przygotowaniem finansowania bez udziału Klienta.
Dojeżdżamy do Klienta, pozyskujemy zaświadczenia z ZUS i US, pomagamy wybrać rzeczoznawcę majątkowego jeżeli wycena nieruchomości jest konieczna.

Kalkulator kredytowy

Oblicz ratę kredytu


Kwota kredytu (zł):                            

Nominalna stopa procentowa (%) :

Liczba miesięcy: